JESTEŚMY! OPTIMA

Tworzymy strategię marki, identyfikację wizualną, projekty opakowań, kampanie 360°, komunikację w social mediach, a także świadczymy usługi doradztwa marketingowego. Rozumiemy zarówno nowe, interaktywne kanały komunikacji, jak i ducha tradycyjnych mediów i z sukcesem łączymy je w zależności od potrzeb marki.

Działamy na rynku od 2006 roku. Zmieniamy się wraz ze zmieniającą się rzeczywistością, ale w sercu pozostajemy tacy sami - zaangażowani, rzetelni, skupieni na konsumencie, kliencie i produkcie.

Kompaktowa struktura naszej agencji sprawia, że klienci cieszą się naszą stuprocentową uwagą, płynnością kontaktu na każdym etapie realizacji projektu oraz szybkością wdrażania feedbacku.

W centrum komunikacji stawiamy na konsumenta. Wsłuchujemy się w jego potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Cokolwiek mówimy, chcemy być blisko jego świata i tego, co w nim najważniejsze. Wierzymy, że pomysł, w którym konsument może zobaczyć swoje odbicie, jest najlepszy i najskuteczniejszy.

Nasze podejście do tworzenia reklam oraz sposób pracy zaskarbiło nam uznanie klientów, czego wyrazem są doskonałe oceny w corocznym rankingu agencji Media&Marketing Polska.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.

Chcesz dowiedzieć się o nas jeszcze więcej?

My o Tobie też.

Poznajmy się!

Copyrights 2019. All Rights Reserved